Sanallaştırma Teknolojileri.

sanallastirma

Escom Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri sanallaştırma alanında uzman kadrosuyla sunduğu sanallaştırma çözümleri ile, müşterilerin donanım maliyetlerinden citti anlamda kısmasının yanında enerji maliyetlerinde de tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Bir donanımsal sunucu üzerinde bir çok sanallaştırma yaparak yerden ve enerjiden tasarruf etmesinin yanı sıra, sunucuların upgrade ve downgrade seneryolarında en hızlı ve en uygun maliyetli çözümler üretilmesi mümkündür. Firmamız Vmware üzerinde sanallaştırma teknolojisi üzerinde yoğunlukla çalışsada müşterilerin istediği doğrultusunda hyper-v sanallaştırma teknolojisinide kullanmaktadır.

Sanallaştırma Nedir ?

Donanımlardan oluşan (işlemci, ram, harddisk, ekran kartı) fiziksel bir bilgisayarın üzerine kurulan sanallaştırma yazılımları ile(örn: vmware vSphere, Microsoft Hyper-V vb.)  bu donanımların paylaşılması sağlanarak bir çok işletim sistemi kurulur. Bir adet fiziksel sunucu üzerinde birden fazla işletim sistemi kurularak yönetimi kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Sanallaştırmanın yararları nelerdir ?

Sanallaştırmanın zararları nelerdir ?

Sanallaştırma programları nedir ?

Tuzla Sanallaştırma Çözümleri, Pendik Sanallaştırma Çözümleri, Kartal Sanallaştırma Çözümleri, Sultanbeyli Sanallaştırma Çözümleri, Maltepe Sanallaştırma Çözümleri, Sancaktepe Sanallaştırma Çözümleri, Şile Sanallaştırma Çözümleri, Kadıköy Sanallaştırma Çözümleri, Ataşehir Sanallaştırma Çözümleri, Ümraniye Sanallaştırma Çözümleri, Çekmeköy Sanallaştırma Çözümleri, Üsküdar Sanallaştırma Çözümleri, Beykoz Sanallaştırma Çözümleri