Notebook Şarj Soket Değişimi.

sarj-soket-degisimi

Her marka ve model notebook, tablet, laptop ve dizüstü bilgisayar şarj soketi değişimi firmamızın profesyonel ekiplerinde yapılmaktadır. Notebooklarınızın ücretsiz arıza tespitini yapıyoruz. Notebook güç soketleri genellikle sarja bağlıyken hareket ettirme sonucu arızalanmaktadır. Notebook adaptörünüz bağlı iken soket kısmına gelen en ufak bir darbe notebook adaptörünüz veya şarj soketini zarar verebileceği gibi, bu soketler anakartınızın üzerine 4 -5 veya daha fazla bacak ile bağlı olduğu için anakartınızın da zarar görme ihtimali vardır. Kullanıcıların en çok zarar gördüğü kısım cihazlarının bu gibi durumda garanti kapsamına değiştirilmeyim, garantı dışı ücret karşılağında yaptırmalarıdır. Çünkü bu sorunların hepsi kullanıcı hatasına girmektedir. Escom Bilişim & Teknoloji Hizmetleri firması olarak en uygun fiyat ile şarj soket değişimi yapıyoruz. Daha sağlıklı sonuçlar alabilmek için müdahale etmeden önce ve fiyat verilmeden önce ekipimiz tarafından gerekli kontrollerin yapması gerekmektedir. Kartal, Tuzla ve Pendik bölgelerine her gün servis aracımız çıkmaktadır. Destek hattımızı arıyarak arızalı cihazınızı kapınızdan servis aracımıza teslim edebilir ve tamir işlemi bittikten sonra kapınızda tekraradan teslim alabilirsiniz.

Şarj soketi değişimi yaptığımız markalar;

Acer notebook şarj soket değişimi, Casper notebook şarj soket değişimi, Dell notebook şarj soket değişimi, HP notebook şarj soket değişimi, Asus notebook şarj soket değişimi, Lenovo notebook şarj soket değişimi, IBM notebook şarj soket değişimi, Samsung notebook şarj soket değişimi, Sony notebook şarj soket değişimi, Toshiba notebook şarj soket değişimi.

Pendik Notebook Ekran Değişimi

Pendik Notebook Şarj Soket Değişimi | Tuzla Notebook Şarj Soket Değişimi | Kartal Notebook Şarj Soket Değişimi | Maltepe Notebook Şarj Soket Değişmi