Tuzla Hp Teknik Servis.

hp-notebook-tamiri

Firmamız marka bağımsız garanti notebook tamir hizmeti vermektedir. Cihazlarınızı firmamıza kendiniz getirebilir yada kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz. 1 gün içinde arıza tespiti yapılan cihazınızdan hiç bir arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Onarım yapılan ve ya değişen parçalarınız garanti kapsamına alınmaktadır. Değişmi yapılan ve onarım gören parçanın tekrar arızalanması durumunda garanti kapsamında onarımı yapılmaktadır. İstanbul Pendik bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız, cihazlarınızı kapınızdanda teslim almaktadır. Notebook onarımlarımızda orjinal yedek parça kullanabileceğimiz gibi müşterilerimiz talepleri doğrultusunda garantili muadil yedek parçalar kullanarak maliyetleri azaltabilmekteyiz. Eski notebooklarınız değerinde satın alabilir ve size sıfır veya ikinci el notebook satışı gerçekleştirebiliririz. Çevreye olan saygımızdan dolayı hurda elektronik cihazlarınız ve pilleriniz geri dönüşüm için firmamız tarafından toplanmaktadır.

Notebook markanız ne olursa olsun Escom bilişim ve teknoloji hizmetlerinden hizmet alabilirsiniz.

 HP pavilion x360 Notebook Tamiri, HP pavilion 14 Notebook Tamiri, HP Pavilion 15 Notebook Tamiri, HP Envy 13 Notebook Tamiri, HP 450 G4 Notebook Tamiri, HP 450 G5 Notebook Tamiri, HP 250 G6 Notebook Tamiri, Hp Probook 430 G5 Notebook Tamiri, HP X2 210 Notebook Tamiri, HP Elitebook X360  Notebook Tamiri, HP Elitebook 1040, HP Elitebook  Notebook Tamiri, HP Elitebook 850 G4 Notebook Tamiri, HP Elitebook X2 1012 Notebook Tamiri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>